Seminarium pt. Energetyka - podstawa rozwoju gospodarczego Województwa Pomorskiego

W dniu 21 grudnia w godzinach 10:30-14:20 w budynku Starostwa Powiatowego w Kwidzynie odbyło się Seminarium pt. "Energetyka - podstawa rozwoju gospodarczego Województwa Pomorskiego" organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego we współpracy z Powiślańską Regionalną Agencją Zarządzania Energią.
 
Seminarium było głównie skierowane do przedstawicieli gmin powiatów (kwidzyńskiego, malborskiego oraz sztumskiego). Oprócz takich prelegentów jak Tadeusz Żurek i Jarosław Kumięga z Departamentu Rozwoju Gospodarczego (Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego), czyPani Katarzyna Grecka - Bałtycka Agencja Poszanowania Energii, zaproszeni zostali przedstawiciele firm związanych z poprawą efektywności energetycznej, co wzbudziło duże zainteresowanie oraz dyskusje pomiędzy przedstawicielami powiatów.
 
Ostatnim punktem seminarium było przedstawienie założeń do oceny zapotrzebowania na energię oraz potencjału jego zaspokojenia ze szczególnymuwzględnieniem Odnawialnych Źródeł Energii w Powiecie Kwidzyńskim, Malborskim i Sztumskim.

2010-12-22

Statystyki strony:

Dzisiaj: 267
Wczoraj: 333
Obecny miesiąc: 11588
Poprzedni miesiąc: 10436
Obecny rok: 22024
Poprzedni rok: 54363

Wszystkich wizyt: 23855